KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14498002
nr 1449 8002
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Window". Signerad, numrerad 25/40, Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 43x31 cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
21/2 12:38:54